Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Działoszyn

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący

Działoszyn,łódzkie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Działoszyn, przy ul. Częstochowskiej 5. Nr ewid. 21, obręb 0004 - Działoszyn. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zielona

Działoszyn,łódzkie

1 300 000 zł174,88 m² 7 433,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Oferuję Państwu wyjątkową nieruchomość dom z poddaszem użytkowym, położony w malowniczym Działoszynie. Działka o powierzchni 1040 m to idealne miejsce, by stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Hala, ul. Skarbczyńskich

Działoszyn,łódzkie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 537 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży terenu inwestycyjnego z zabudowaniami magazynowymi zlokalizowanego przy ul. Skarbczyńskich 5.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wiatrakowa

Działoszyn,łódzkie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje dom z potencjałem i dużą działką idealny dla rodziny lub inwestora. Działka stanowi tu ogromną wartość ze względu na lokalizacje. Działka od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem

Działoszyn,łódzkie

590 000 zł190 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Cena do negocjacji! neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w Działoszynie Dom położony na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych , a jednocześnie blisko centrum Działoszyna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Działoszyn

Działoszyn,dolnośląskie

300 000 zł4 168 m² 71,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! 2 działki na sprzedaż! funkcja mieszkaniowo - usługowa! 100 zł/m2, pow. 4168 M2! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż dwie działki z funkcją mieszkaniowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Działoszyn,łódzkie

1 220 000 zł264 m² 4 621,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Działoszynie przy ul. Brzozowej. Cechy nieruchomości: powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Działoszyn

Działoszyn,dolnośląskie

350 000 zł122,62 m² 2 854,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania przestronne bezczynszowe mieszkanie z ogrodem! Nieruchomość położona jest w Działoszynie w otoczeniu zieleni lasu, łąk i pól.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Działoszyn,łódzkie

455 000 zł68 m² 6 691,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. wyłączny przedstawiciel sprzedaży inwestycji zaprasza do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w Działoszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Działoszyn,łódzkie

560 000 zł84 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:913 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem Działoszyn, gmina Działoszyn, powiat pajęczański, woj. łódzkie. Oferta dostępna wyłącznie w biurze epj Nieruchomości. Biuro epj Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Działoszyn,łódzkie

445 000 zł65,25 m² 6 819,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

44 900 zł517 m² 86,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Piłsudskiego

Działoszyn,łódzkie

12 zł/m²158,36 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Piłsudskiego 28D, działoszyn Powierzchnia uż.: 158,36 m2 (dopuszcza się możliwość najmu części pomieszczeń) Grunt: dz. ewid. nr 38 obręb 4 o łącznej pow. 507,52m Cena: 12 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Sikorskiego

Działoszyn,łódzkie

255 000 zł686 m² 371,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki niezabudowanej położonej w miejscowości Działoszyn, ul. Sikorskiego Działka nr ewid. 689, obręb 0002 To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Działoszyn,łódzkie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:349 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Działoszynie przy ul. Ożegowskiej nr działek 246, 247 obręb 0002. Cechy nieruchomości: - nr działki 246,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Działoszyn

Działoszyn,dolnośląskie

70 000 zł57 m² 1 228,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Piąty konkurs ofert na zakup lokalu mieszkalnego Działoszyn Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Marka G. osoby fizycznej nieprowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piłsudskiego

Działoszyn,łódzkie

340 000 zł58 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Działoszynie, przy ul. Piłsudskiego 23. Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

44 900 zł517 m² 86,85 zł/m²

 

 

 

Działoszyn,łódzkie

55 000 zł2 587 m² 21,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam. Oferuję na sprzedaż działkę rolną niezabudowaną o numerze 454, znajdującą się w Działoszynie. Dane działki: identyfikator:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 50 m | Balkon | Garaż | Centrum Działoszyna Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

459 000 zł180 m² 2 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Dom w centrum Działoszyna idealny dla dwóch rodzin lub pod inwestycję! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 130 m , położony w sercu Działoszyna na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

39 900 zł509 m² 78,39 zł/m²

 

 

 

Działoszyn,łódzkie

1 500 zł787 m² 1,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu działki budowlanej zlokalizowanej w Działoszynie przy Placu Wolności. Cechy nieruchomości: powierzchnia ~ 787.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiatrakowa

Działoszyn,łódzkie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w miejscowości Działoszyn, ul. Wiatrakowa (województwo łódzkie). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

39 900 zł509 m² 78,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 : /chorzew Marzysz o własnym domu w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ożegowska

Działoszyn,łódzkie

899 000 zł159 m² 5 639,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w Działoszynie przy ul. Ożegowskiej. Cechy nieruchomości: powierzchnia ~ 159,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Działoszyn

Działoszyn,dolnośląskie

900 000 zł190 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Urokliwy dom z malowniczym ogrodem - Twoja oaza spokoju z dala od miejskiego zgiełku Dom o powierzchni około 170 m położony na działce 2 600 m w spokojnej, malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

70 000 zł13 868 m² 5,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę o powierzchni 1,4ha położoną nad brzegiem rzeki Warty w okolicy miejscowości Sęsów-Kapituła koło Działoszyna Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Działoszyn,łódzkie

399 000 zł60 m² 6 661,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Posiadamy w sprzedaży mieszkanie spółdzielcze-własnościowe, trzypokojowe, w pełni rozkładowe z dużym balkonem. Nasze lokum położone jest na trzecim piętrze (czwarta kondygnacja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Działoszyn,łódzkie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie M4 (59,21m2)usytuowane na 3 piętrze w bloku czteropiętrowym Mieszkanie składa się z trzech Pokoi(duży salon około 25m2) Kuchni Łazienki Toalety korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

27 150 zł2 100 m² 12,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Lesława Nowaka osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

409 000 zł156 m² 2 621,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:718 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom, położony w miejscowości Działoszyn, w powiecie pajęczańskim. Powierzchnia użytkowa to 156 metrów kwadratowych, w skład której wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

409 000 zł156 m² 2 621,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:718 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Działoszyn

Działoszyn,dolnośląskie

285 000 zł130 m² 2 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Sprzedam dom w centrum miejscowości Działoszyn gmina Bogatynia. Do części mieszkalnej przylegają pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Piłsudskiego

Działoszyn,łódzkie

16 000 zł960 m² 16,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Do wynajęcia budynek o przeznaczeniu handlowo-usługowym o powierzchni 661,35 m2 wraz z pomieszczeniami magazynowymi o powierzchni 283,77 m2. Obiekt zlokalizowany przy drodze krajowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:882 m²

Sprzedam przestronny dom jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny (wysoka piwnica, częściowo zaadoptowana na cele mieszkalne, parter), o całkowitej powierzchni około 200 m2, na ogrodzonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Obrony Narodowej

Działoszyn,łódzkie

19,15 zł/m²94 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowy lokal handlowo-usługowy o pow. 94m kw. z pomieszczeniem socjalnym,hol,łazienka + wc przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Lokal po odbiorze sanepidu. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

71 200 zł17 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 1,78ha położony w gminie Działoszyn, powiat pajęczański. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 100x170m. Klasa gruntu V.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Działoszyn

Działoszyn,łódzkie

100 000 zł25 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka. Mieszkanie posiada 1 pokój, kuchnię, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przemysłowa

Działoszyn,łódzkie

330 000 zł8 600 m² 38,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna lokalizacja dla inwestorów. Działka w pobliżu rożnych firm w Działoszynie. Dojazd do działki z trzech stron. Przyjazne środowisko biznesowe Urzędu Miasta Działoszyn.